GEOSENSE

ARTI GEO, uygun enstrümantasyon planlamasının yanı sıra, ürün kalitesinin gözlem üzerindeki etkisinin bilinci ile, tüm ürünlerini sektörün önde gelen üreticileriyle kurduğu işbirlikleri üzerinden temin etmektedir.

GEOSENSE, İngiltere merkezli, geçmişi 1988 yılına dayanan, sensör ve aletsel gözlem cihazları üreticisidir. GEOSENSE’in İngiltere tesislerinde ürettiği sensörleri kendi cihazları dışında, sektörün önde gelen diğer firmaları tarafından da kullanılmaktadır. Bununla birlikte GEOSENSE, son yılların en büyük metro projelerinden olan Crossrail (Londra) başta olmak üzere, Madrid Hızlı Treni, Manş Tüneli Demiryolu Bağlantısı gibi prestij projeler dahil olmak üzere Danimarka’dan Malezya’ya uzanan çok geniş bir coğrafyada çok sayıda başarılı enstrümantasyon projesini hayata geçirmiş, çok sayıda uluslararası baraj, şev stabilitesi, tünel, jeotermal ve derin kazı projesine cihaz temin etmiştir.

Lunitek

Ürünlerimiz, yaptığımız işte bizi farklı kılan detaylara olan sevgi, tutku ve özenle İtalya’da tasarlanıp üretilmektedir.

Lunitek, cihaz imalatında yılların deneyiminden gelir. Şirketimizin o dönem için yenilikçi ve ileri görüşlü enstrüman üretmeye başladığı 1996 yılıydı, enstrümanın adı MCDR idi. Termokupllar, gerinim ölçerler, kodlayıcılar gibi farklı sensör ailelerinden sinyaller almak için tasarlanmış kompakt bir modüler veri kayıt cihazı. Cihaz müşterilerimiz tarafından büyük beğeni topladı ve otomotiv, endüstri, demiryolları ve medikal pazarlara satıldı. Müşterilerimizden bazıları 20 yıldan fazla bir süredir MCDR’yi kullanmaya devam ediyor ve bileşenlerin eskimesi ne olursa olsun size yardımcı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. 2000’lerin başlarında, yapıların sağlığını izlemek için sismik pazara dahil olduk. Bu bizim dönüm noktamızdı, o andan itibaren sismik pazar için daha spesifik enstrümanlar yatırmaya ve tasarlamaya başladık. Bugün temel üretim işimiz sismik cihazlardır.

Sireg SPA

Sireg SPA, 1936 yılında kurulmuş İtalya Merkezli yüksek kaliteli plastik malzeme üreticisidir. Sireg’in İtalya’da üretimini yaptığı ürünler arasında inklinometre, enjeksiyon, drenaj boruları ve su tutucu aksesuarlar ile fiber donatılar yer almaktadır.

Heron Instruments yüksek kaliteli su seviyesi izleme sistemleri tasarlamaya ve üretmeye kendini adamıştır. Su tablası seviyesindeki değişiklikleri ölçmek ve sürekli izlemek için çok çeşitli su seviyesi ölçüm cihazları geliştirdik. Su seviyesi enstrüman hattımızı genişletmek ve geliştirmek ve müşteri memnuniyetini artırmak için kaynakları Ar-Ge’ye ayırmaya devam ediyoruz.

Heron Instruments Inc. 1995 yılında H.OIL yağ / su arayüz ölçüm cihazını üretmeye başladı ve daha sonra ürün grubumuza hızla çeşitli yeraltı suyu izleme cihazları ekledi. Heron, iki kişilik ev tabanlı bir işten, yaklaşık 16 tam ve yarı zamanlı çalışanı barındıran geniş bir binada faaliyet gösteren bir şirkete dönüştü.

Co-op ve Staj programlarına katılarak yerel Üniversite ve Kolejlerimizi de destekliyoruz. Bu öğrencilerin programlama ve ürün tasarımı alanında bize getirdikleri yeni ve taze fikirlerden çok memnunuz ve işleme alanımıza başka bir öğrenci eklemeyi dört gözle bekliyoruz.

Yeni geniş konumumuz, şirketin mükemmeliyete olan bağlılığını korurken, daha fazla verimlilik ve daha hızlı teslimat süreleriyle tüm Heron ürünlerinin üretimine ve servisine olanak sağlıyor. Yeni Heron ürünlerinin daha fazla yenilik ve tasarımına olanak tanıyacak bir CNC, freze ve dağlama makinesi ekleyerek şirket içi imalatımızı genişlettik.

Heron, ilgili çeşitli derneklere bağlıdır. Bu gruplara katılarak hem sektörde öne çıkan bir profili koruyoruz hem de tüm endüstri oyuncularını etkileyen mevzuatın değişmesi konusunda bizi bilgilendirmek için fuarlara, tartışmalara ve programlara katılıyoruz.

Heron’un hedefi, müşterilere doğru, güvenilir, çevre açısından güvenli ve uygun fiyatlı yeraltı suyu izleme ekipmanları sağlamaktır.

Kanada’nın Ontario Gölü kıyısında, Kingston’da dinamik, global bir şirketiz. Temel becerilerimiz, kaya kütlesinin tüm yönlerinin ve yeraltı kazılarında takviye davranışının ölçülmesi için izleme çözümlerinin tasarımı ve üretiminde bulunmaktadır.

Son derece yenilikçi ürün yelpazemiz, birinci sınıf jeoteknik araştırma uzmanlığıyla desteklediğimiz dijital ve optik enstrümantasyonlardan oluşmaktadır. Case-in-Point, 2019’da yeni bir Bluetooth 5 jeoteknik ürün yelpazesi sunduk.

YieldPoint Kataloğu

YieldPoint dijital enstrümanları tescilli d-tech gömülü mimarimize dayanmaktadır. Her cihaz, sinyal işleme, benzersiz bir sensör kimliği bildirme, gerçek dünya birimlerine dönüştürme gibi görevleri yerine getiren bir yerleşik bilgisayara sahiptir.

Sonuç, temelde ‘Tak ve Kullan’ olan enstrümanlar, veri kaydediciler, telemetri ve ağ geçitlerinden oluşan bir ürün grubudur. IoT devriminden kaynaklanan son gelişmeler Bluetooth 5, düşük güçlü Wi-Fi ve LTE-M dahil olmak üzere entegre edildi.

Jeoteknik projeler için gerçek zamanlı izleme çözümleri sunmanın maliyeti hiç bu kadar düşük olmamıştı!

Meteoroloji ve çevresel ölçüm teknolojisi sektöründe 70 yılı aşkın yenilik

Günümüzde, güvenilir meteorolojik verilere erişmeden yaşamı hayal etmek zor. Bu veriler hava tahmini için, tarım sektörü için, deniz ve hava yolculuğu için ve acil durum hizmetlerinin isimlendirilmesi için ancak birkaç örnek için gereklidir ve elbette basit kişisel ilgi de vardır.

Meteorolojik verilerin ölçülmesi, işlenmesi ve analizi son derece hassas bir ölçüm teknolojisi gerektirir. 

En iyi sonuçlar için sensörler ve enstrümanlar, özel görevlerini yerine getirebilecekleri ve her türlü iklim koşulunda güvenilir bir şekilde çalışabilecekleri şekilde bireysel olarak özelleştirilmelidir.

Thies Clima, yüksek kaliteli sensörler ve eksiksiz ölçüm sistemleri geliştirir, üretir ve tedarik eder. Şu anda bu teknolojinin dünyanın önde gelen tedarikçilerinden biriyiz. Ürünlerimiz hem Alman hem de uluslararası hava şartlarının yanı sıra WMO’nun (Dünya Meteoroloji Örgütü) Teknik Düzenlemelerinin gereksinimlerini karşılamaktadır.

SOLGEO, mühendislik ve jeoteknik projelere uygulanan jeofizik hizmetlerde uzmanlaşmıştır. SOLGEO ayrıca sismik veya ivmeölçer dinamik izleme veya yapılar üzerinde tahribatsız testler için kullanılan cihazları geliştirir, üretir ve satar.

SOLGEO’nun multidisipliner uzmanlığı, şirketin özellikle Dinamik Sinyal Toplama alanında son derece gelişmiş izleme sistemleri geliştirmesine izin verdi. Bu bilgi birikimi sayesinde SOLGEO artık dünyaca ünlü bazı şirketlerle ortaktır.